Попробуйте в новом дизайне

  • Baner-miami

Бронювання залізничних квитків on-line

Компанія «Пілот» рада запропонувати своїм клієнтам on-line сервіс бронювання залізничних квитків різних напрямків. Скориставшись зручним і простим сервісом бронювання ЖД квитків, можна підібрати оптимальний варіант залізничного переміщення, як всередині України, так і в країни СНД. Форма пошуку і замовлення залізничних квитків у першу чергу відрізняється досить простим інтерфейсом, що дозволяє без проблем забронювати on-line квиток на потяг навіть людині, далекій від сучасних комп'ютерних технологій. Система on-line замовлень надає покупцеві повну і детальну інформацію, що стосується підбору та покупки залізничного квитка. Пошукова система запитує пункт відправлення, пункт призначення і дату відправлення, після чого з'являються варіанти подорожі. При бронюванні надається повна інформація про залізничний квиток, яка має дані про номер потягу, його маршрут, час відправлення і прибуття, час в дорозі, точну кількість вільних місць, вартість квитка.
Вартість залізничного квитка залежить від обраного маршруту і від ряду особливостей, до яких відносяться:
- Рівень комфорту (сидячі місця, плацкарт, купе, люкс  та ін);
- Наявність постільної білизни.
При пошуку квитка видається точна і актуальна на момент бронювання ціна.
Після бронювання залізничного квитка покупець зобов'язаний протягом певного часу провести його оплату. Якщо в призначений термін оплата не проводиться, бронювання анулюється.
При бронюванні залізничного квитка важливо пам'ятати, що бронь актуальна тільки протягом 15 хвилин. У зв'язку з цим здійснити оплату заброньованого квитка слід в найкоротші терміни. Найзручнішим способом оплати є використання банківської картки Visa або MasterCard. У даному випадку провести покупку залізничного квитка можна всього за кілька хвилин.
Після успішного проведення оплати, Ви отримуєте спеціальний код бронювання. Для отримання ЖД квитків потрібно пред'явити цей код в будь-якій касі Укрзалізниці на території України. За даним кодом касир видасть проїзні документи на заброньовані місця.

При виникненні будь-яких питань, що виникли на будь-якій стадії бронювання квитка або вже після придбання квитка, Ви можете звернутися до фахівців нашої компанії, які допоможуть Вам у цьому питанні.

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!